Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Show sidebar
Close

Folia mini stretch

Występuje w szerokościach 10 lub 25 cm. Służy do owijania drobnych elementów o nieregularnych kształtach. Pakowana jest po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk, w zależności od rodzaju rolek. Stretch mini 10 cm występuje również z rączką, co umożliwia wygodne i szybkie użycie materiału, zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu folia ściślej przylega do owijanej powierzchni. Zastosowane rozwiązanie pozwala z łatwością odrywać i odcinać folię, a specjalnie wyprofilowana rączka chroni dłonie w czasie pakowania przed uszkodzeniami. Uchwyt daje także możliwość regulowania stopnia rozciągliwości folii.

Close

Folia stretch maszynowa

Folia odznaczająca się  wysoką wytrzymałością na przebicie czy rozerwanie. Występuje w szerokiej gamie grubości od 17 do 30 mikronów i rozciągliwości od 150 do 300% (stretch power i super power), co pozwala na zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu; służy  między innymi do zabezpieczania ładunków w transporcie - towar owinięty folią nie przemieszcza się, jest chroniony przed wilgocią oraz zabrudzeniem. Stretch maszynowy sprzedawany jest w kilogramach.
Close

Folia stretch ręczna

Dostępna w gramaturze od 17 do 30 mikronów. Stretch sprzedawany jest w opakowaniach zbiorczych po 6 rolek, w wadze od 1 do 3 kg lub innej, w zależności od potrzeb Klienta oraz wagi gilzy. Oferujemy również rolki mini stretch 0,25 cm i 0,10 cm bez rączki i z rączką, która ułatwia nawijanie.