Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Show sidebar
Close

Folia pęcherzykowa 2w (dwuwarstwowa)

- folia pęcherzykowa 2-w lekka  (B-1),

- folia pęcherzykowa 2-w standard (B-2) o wzmocnionej gramaturze.

Najpopularniejszym rodzajem folii jest folia pęcherzykowa 2-w lekka, złożona z warstwy folii i warstwy z bąblami wypełnionymi powietrzem. Posiadamy w ofercie folie z dodatkiem barwnika oraz antystatyku, co umożliwia zabezpieczanie także produktów delikatnych, wymagających szczególnej ochrony.

Close

Folia pęcherzykowa 3w (trzywarstwowa)

- folia pęcherzykowa 3-w  (B-3 i B-4)

Zależnie od stopnia wytrzymałości oferujemy folię 3-w zwykłą, mocną i super mocną; o gramaturze od 80g do 150g. Folia składa się z 3 warstw, środkową stanowią zamknięte pęcherzyki powietrza. Pozwala na zabezpieczenie materiałów bardzo podatnych na uszkodzenia.

Close

Folia pęcherzykowa z perforacją

Oferujemy folię pęcherzykową perforowaną w dowolnych szerokościach - już od 10 cm, także w formie przekładek, rękawów i półrękawów oraz worków z folii pęcherzykowej, nawiniętych na rolki z możliwością odrywania.  Dzięki perforacji stosowanie folii do zabezpieczania i owijania różnych produktów jest zdecydowanie wygodniejsze i szybsze, ponieważ unika się strat czasu związanych z cięciem.

Close

Laminaty z folią pęcherzykową (bąbelkową)

Laminaty to produkt złożony z połączenia folii pęcherzykowej z pianką polietylenową. Zastosowanie znajdują przy zabezpieczaniu elementów szczególnie podatnych na uszkodzenia. Połączenie tych dwóch materiałów, ze względu na zdolność amortyzacji uszkodzeń, daje gwarancję najwyższej ochrony. Laminaty występują w szerokościach od kilku centymetrów do 1,7 m, z pianką o grubości od 0,8 mm do 5 mm.
Close

Półrękawy z folii pęcherzykowej

półrękawy z folii pęcherzykowej - półrękawy z folii pęcherzykowej 2-w lekka (B1), wzmocniona (B2) półrękawy z folii pęcherzykowej 3-w (B-3 i B-4)

Półrękaw wykonany jest dzięki zgrzaniu jednej krawędzi materiału; z folii pęcherzykowej grubszej lub cieńszej, w rozmiarze zgodnym z potrzebami Klienta.

Close

Przekładki z folii pęcherzykowej (bąbelkowej)

Oferujemy formatki z folii pęcherzykowej w żądanym rozmiarze; używa się ich jako przekładek między produktami lub ich elementami w opakowaniach zbiorczych oraz do zawijania różnych elementów np. metalowych, szklanych, drewnianych.  Ich zadaniem jest ochrona towarów przed zarysowaniem bądź potłuczeniem. Wykonane są ze wszystkich dostępnych rodzajów folii i laminatów.
Close

Rękawy z folii pęcherzykowej

Rękaw z folii pęcherzykowej wykonany jest dzięki zgrzaniu dwóch krawędzi materiału; doskonale zabezpiecza umieszczony w środku produkt. Dzięki występowaniu rękawów w różnej gramaturze i rozmiarach można je wykorzystywać w szerokim zakresie.

Close

Worki z folii pęcherzykowej (bąbelkowej)

Worki z folii pęcherzykowej występują w różnych rozmiarach; wykonane są z materiału o różnej gramaturze, w zależności od stopnia ochrony, jaką chce się zapewnić pakowanym elementom. Opcja perforowana ułatwia użycie worków; oferujemy także workai z taśmą klejącą, umożliwiającą pakowanie drobnych upominków.