Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Show sidebar
Close

Arkusze z pianki polietylenowej

Oferujemy w sprzedaży arkusze z pianek polietylenowych różniące się grubością - od 0,8 mm do 5 mm oraz rozmiarami, w zależności od życzenia Klienta. Arkusze i przekładki stosuje się między innymi w branży meblarskiej oraz w transporcie.
Close

Pianka polietylenowa

Pianka polietylenowa w zależności od grubości sprzedawana jest w rolkach o różnym nawoju. Jest cieńsza niż folia pęcherzykowa, dlatego możliwy jest dłuższy nawój na role o szerokości od 0,1m do 2m i grubości od 0,8 mm do 5 mm, co zmniejsza koszty transportu. Pianka stosowana jest różnorako: służy do ochrony i zabezpieczania elementów poprzez owijanie lub przekładanie.
Close

Pianka polietylenowa laminowana

Pianka laminowana jest wytwarzana z połączenia folii pęcherzykowej z pianką polietylenową. Zespolenie tych materiałów, ze względu na zdolność amortyzacji uszkodzeń, daje gwarancję najwyższej ochrony. Pianka służy zabezpieczeniu elementów szczególnie podatnych na urazy. Laminaty występują w grubościach od 0,8 mm do 5 mm i w różnych rozmiarach, w zależności od wymagań Klienta.
Close

Pianka polietylenowa z perforacją

Pianka perforowana ma postać poprzecznie nacinanych materiałów pasmowych; jest produktem niezwykle  wygodnym w użyciu. W zależności od potrzeb Klienta jest nacinana w równych odstępach, co daje możliwość odrywania materiału, dzięki czemu możliwe jest szybkie i wygodne pakowanie i zabezpieczanie produktów. Oferujemy piankę w rolach o grubości od 0,8 mm do 5 mm i w różnej szerokości, w zależności od potrzeb Klienta.